STAŇ SE SOUČÁSTÍ
ANTHONYapp

Koho hledáme:

Jako startup fungujeme hodně flexibilně, přizpůsobujeme se novým věcem, testujeme prototypy, využíváme nové technologie a často pronikáme i do neznáma.

Pokud je tvá časová vytíženost flexibilní, tak jsi narazil na to pravé místo!

Pokud máš blízko k vytváření HW produktů, tak hledáme právě tebe.

Pokud máš spíše zájem o samotnou implementaci zařízení na dané místo, tak o práci nouze určitě nebude.

Pokud oba požadavky splňují tvé očekávání, tak jsi ten/ta pravý/á.

Hardwarový specialista:

Tvojí náplní práce bude vytváření Hardwarových produktů orientovaných primárně na nezávislé kamerové systémy s detekčním zařízením, solárním panelem, baterií, HW pro vzdálenou správu a kontrolu a další Hardware pro Smart mobilní vůz, a další zajímavé produkty.

Technik:

Jako Technický pracovník bys měl provádět implementaci hlavně kamerových systémů a to jak na budovy, sloupy, smart lampy,… Dále také implementace senzorů, čidel, dle zkušeností i závor. Ze začátku se bude jednat o jednoduché instalace kamerových systémů a synchronizace s naším systémem. Následná údržba systému ve tvém okolí či rozumné dojezdové oblasti.

Finanční ohodnocení: dohodou

Zázemí pro tvou práci: Otrokovice, Luhačovice, Havířov. Pokud máš však možnost pracovat ve svém, je to možné.

Možnost firemního či svého vozu s proplaceným cesťákem.

Momentálně další benefity jako stravenky atd. nenabízíme. Jsme přece jenom startup, ale můžeme ti garantovat, pokud budeš svou práci provádět kvalitně a projevíš své schopnosti vedení a budeš chtít být součástí týmu, tak jako jeden z prvních právě v oblasti HW a techniků budeš mít své místo ve vedoucí pozici, kde se právě tvůj tým bude rozrůstat po celém světě.