PLATFORMA
E-PARKOVÁNÍ

Jak jednoduše a chytře získávat kýžené informace pro správu dopravní infrastruktury a pro úplnou orientaci při přepravě?

PLATFORMA

PLATFORMA PRO SPRÁVCE

Anthony Vám poskytuje přehlednou webovou platformu e-parkování pro kompletní správu parkovišť, dopravy a logistiky. Díky této platformě získáte automatické či automatizované prvky v podobě přehledů událostí, restrikcí, plateb, obsazenosti, predikčních modelů, průjezdů vozidel, rychlost vozidel, automatické platby, organizační struktury více uživatelů, kontrola SPZ a mnoho dalšího. Webová platforma je dynamickým prvkem, do kterého lze jednoduše implementovat i další funkce dle požadavků zákazníka.  

PLATFORMA

APLIKACE PRO UŽIVATELE

Tyto ucelená data v potřebné online formě a připravené pro implementaci poskytujeme dále do známých navigačních aplikací pro kýžené potřeby informovanosti v dané oblasti. Tuto spolupráci testujeme např. zda tyto aplikace budou schopny implementovat i další chytré prvky jako propojení s alternativní dopravou. 

APLIKACE

APLIKACE PRO UŽIVATELE

Tyto ucelená data v potřebné online formě a připravené pro implementaci poskytujeme dále do známých navigačních aplikací pro kýžené potřeby informovanosti v dané oblasti. Tuto spolupráci testujeme např. zda tyto aplikace budou schopny implementovat i další chytré prvky jako propojení s alternativní dopravou.